מאמרים


7 טיפים לעיצוב הבית שלכם לקראת מכירה

 1. התרכזו בכניסה לבית
  בכל הנוגע לרושם ראשוני, הכניסה לבית שלכם היא קריטית.
  בין אם הם מודעים לכך או לא, הדבר הראשון אליו שמים לב רבים מהאנשים הוא האם הבית 'מרגיש' נכון. תשקלו את המראות, ההרגשות והריחות הראשונים בהם נתקלים קונים פוטנציאלים כבר בדלת הכניסה.
  דרכים בהם תוכלו להשפיע על ההרגשה הראשונית כוללות הוספה של פרחים או עציצים לשולחן בכניסה, שינוי הזווית של הספות כך שלא יסתכלו ישירות לגב הספה או הוספת מנורת רצפה לתאורה רכה.

 2. פחות זה יותר
  סידור והורדה של העומס בבית חיוניים על מנת ליצור תמונות שיווק יפיפיות ורושם ראשוני שישאר עם הקונים.
  הטיפ שלנו – לפעמים קירות ריקים הם חשובים בדיוק באותה המידה כמו תליית אומנות. מוכרים רבים מבינים את חשיבות התלייה של אומנות על הקירות, אבל יכול להיווצר עומס ויזואלי.
  מנסיוננו – יצירת קיר מרכזי למשיכת העין, כמו לדוגמא שימוש ביצירת אומנות ששואבת השראה מהצבעים בהם השתמשתם בעיצוב שאר החדר, מאפשרת יצירת חלל פתוח ואסתטי יותר.

 3. וודאו שתכנון החלל שלכם הגיוני
  הזזת הרהיטים בבית יכולה להיות אחת מהדרכים המשתלמות ביותר להעלאת מחיר המכירה של הנכס שלכם. וזאת בעיקר בגלל שהדרך בה אנחנו חיים בבית (בדגש על נוחות ושימושיות) והדרך בה אנחנו מוכרים בית (בדגש על נראות), לרובנו, הן שני דברים שונים לגמרי.
  דבר ראשון – וודאו שהחדרים מעוצבים כך שיודגשו השימושים בהם, אם זה חדר שינה, וודאו כי יש בו מיטה; אם מדובר בחדר אירוח או משרד, הוציאו משם את הטלוויזיה, וכן הלאה. הקונים צריכים להיות מסוגלים לדמיין בקלות כיצד יראו החיים אם יגורו בבית שלך ומה הפוטנציאל שלו.
  הסירו את האפשרות לבלבול וודאו כי החדרים פשוטים להבנה ופתוחים במראה שלהם, עניין שיכול לכלול הוצאת רהיטים גדולים וכבדים מהחלל שמקטינים אותו.

4.  צבע חדש וחיים חדשים
     לשכבת צבע טרייה יש פוטנציאל לרענון מיידי של כל חלל.
     אנחנו מעדיפים צבע לבן, שמשווה לחלל מראה מודרני יותר ומאיר את החדר על ידי החזרת אור.
     צבע אחיד ברחבי הבית יוצר הרגשה אחידה, יוקרתית ועכשווית – ועוזר לוודא כי אף קונה פוטנציאלי לא יירתע מבחירת צבע נועזת.

5.  וודאו שחדר השינה שלכם נראה כאילו יצא ממגזין
    יחידת הורים שמוצגת בצורה הנכונה יכולה להיות הסיבה בגללה קונים אפשריים יזכרו את הנכס שלכם אחרי יום שלם מלא בבדיקת בתים.
    העצה שלנו – תחקרו קצת, שאבו השראה מסטייליסטים באינסטגרם או בפינטרסט, ושחזרו אותם בכדי ליצור תחושה יוקרתית.
    בתור התחלה אנחנו אוהבים להשתמש בסדינים לבנים, כריות שעומדות על המיטה, וכריות נוי צבעוניות (אבל שימו לב שלא מגזימים בכמות, שלוש כריות נוי כבר עושות את          ההבדל), מומלץ להוסיף יצירת אומנות מעל המיטה, שתקשור את הצבעים בחדר יחד.
    שידות ומנורות לצידי המיטה הן חשובות, אבל אם אפשר – מומלץ להוציא את יתר הרהיטים מהחדר, כולל טלוויזיות וארונות, על מנת לפתוח את החלל ולשמור עליו פשוט.            ניתן למצוא עיצובים ושדרוגים משמעותיים ובזול גם באיקאה.

6.  מלאו את הבית באור
     זה לא סוד שמרבית הקונים נמשכים לבתים מלאי אור – ניתן לראות את זה בתמונות שיווק שמצולמות תמיד כשכל אורות הבית דולקים. השקעה בתאורה תוכל לעזור ליצור         אווירה שהקונים יזכרו.
     תוכלו לדוגמא להוסיף מנורות קטנות לשידות הלילה, מנורות עומדות בסלון וכשמחפשים פריט מרכזי ניתן לבחור גם באהיל מרשים במיוחד.
     דרכים אחרות להאיר את הבית ללא הוצאת כספים נוספת יכולה לכלול גזימה של עצים או שיחים שחוסמים כניסת אור מהחלונות, פתיחת הוילונות והתריסים לחלוטין או אפילו       תליית מראה מול חלון. 

7.  זכרו את הכניסה והחצר של הבית
     אין הרבה פואנטה ביצירת עיצוב פנים יפייפה אם הקונים האפשריים לא מצליחים למצוא את דלת הכניסה שלכם או חווים רגשות שליליים עוד לפני שהספיקו להיכנס אל הבית.
     השקיעו את הזמן בגזימת עצים, גדרות ושיחים, וודאו כי שביל הגישה אל הבית ומספר הרחוב קלים לזיהוי.
    במידת הצורך, תוכלו לשכור איש מקצוע עם מכונת שטיפה בלחץ מים בכדי לתת לשביל, לחניה ולפעמים אפילו לבית עצמו, בכדי לעזור לנקות ולהכין אותם אל הבית הפתוח.

מעוניינים במידע נוסף?
המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם בהכנת ביתכם למכירה ועוד הרבה מעבר לכך,
כחלק מתהליך המכירה של הנכס שלכם כאן ברי/מקס לב הארץ
לפרטים חייגו